BARBECUE JAMMIN' - TBB-BIKE HOUSE - POZVÁNKANapsal TBB-BIKE | 19.09.2018

Na závěr sezony jsme si připravili akci se vším všudy. U nás, pro vás. A účel je jednoduchý, užít si to. Přijeďte si užít s námi tenhle den a oslavovat BMX, důvodů je víc než dost!


KDE? TBB-BIKE HOUSE 

Showroom, sklad, i místo k ježdění v podobě indoor minirampy a přilehlého backyardu. Sídlíme v Brně - Řečkovicích, Vránova 170a. Najdeš snadno.

 

KDY? 6.10. 

První říjnový víkend, to bude ještě pěkně! Týden dřív to nešlo, Jirka je ve Francii. Teď zase Pejda v Malaze. Termíny se nehledají snadno. Ale jo, 6.10. můžeme všichni. I ty. Začínáme v 13:00.
  

PROČ? HAHA

Proč by jsi měl přijet? Jammin' na backyardu celé odpoledne a k tomu grilování. Jo, pivko bude. To zní slibně. Dost zábavy na překážkách, #subrosastreetrail jam, bunnyhop contest a k tomu minirampa uvnitř. A nezapomínáme ani na náš showroom, kde najdeš vše pro BMX. Od A do Z. Nakupuje se tu o dost lépe, než u počítače. Navíc nahodíme 25% slevu na vše!! Jo na vše, na vše neslevněné. A aby to mělo vrchol, večer proběhne oficiální česká premiéra videa Cult "It's Later Than You Think". 


 

TBB-BIKE HOUSE OPENING // OSLAVOVA BMX


Takže kolem a kolem. Rozjedeme několik jamů a budeme jezdit celé odpoledne. Price money nečekej, ale připrav se na Alexovi originální ceny!! Vem s sebou taky něco na gril, bude žhavej. A jestli potřebuješ něco na kolo nebo na sebe, levněji než v tento den tady to asi nekoupíš. No a večer proběhne premiéra nejnovějšího full-lenght videa od Cult Crew. Těšíme se!!

 

#THEBIKEBROS

 

 

FB EVENT

 

TAKHLE JSME SLAVILI MINULÝ ROK PŘI PŘÍLEŽITOSTI OTEVŘENÍ TBB-BIKE HOUSE

 

Související články: thebikebros tam budeš bro brno bmx lifestyle


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X