BATTLE OF THE BRANDS 2020 - CULT, SUBROSA, FIEND, BSD - TAK KDO?Napsal Šimon Čechura | 15.10.2020

Už jsem upozorňoval na blížící se Battle of the Brands (pravidla a víc o contestu v článku) a s tím spojenou nálož videí. V minulým týdnu vyšly na povrch edity týkající se plnění úkolů a teď už i všechny "riding edits" jednotlivých crews. Každá crew pojala battle trochu jinak, ale výsledek je úplně jednoduchý, máme na co koukat!! 

 


 

Když říkám pojali jinak, myslím formou. Zatímco kluci od Cultu si s challenge editem moc nepohráli a jde v podstatě o sestřih splněných úkolů, videa Subrosy a Fiendu jsou o poznání delší stopáže a obsahují tak alespoň podle mě i víc zábavy. Subrosa partu tady táhnul hlavně Mark, který splnil nálož úkolů i hodně pobavil. Fiend parta pak zásluhou čtyřky Garrett, Colin, Matt Clossom a Johnny Reakes získala nejvíc bodů a stala se zaslouženě vítězem co se týká plnění úkolů. 


 

 

 

S předchozím odstavcem souvisí i výsledná podoba jezdeckých editů, kde o tom nejlepším rozhodneme svými hlasy my všichni. Karty se tu zase trochu míchají a to tak, že Fiend parta a jejich edit je řekl bych sestřih toho nejlepšího z challenge editu. U Subrosy je to tak půl na půl nové záběry s prostřihy splněných úkolů, baví mě tu Mark a snad poprvé i Lewis a Jabe Jones. Challenge edit od BSD byl spíš kratší, za to riding edit je poctivý road movie plný keců a zábavy s partou na tour po Anglii a Skotsku. Cult naproti tomu vyslal do hry regulérní street video riderů, kteří se snad nikdy neokoukají. Dehart, Begin, Dakota a Corey Walsh na množství úžasných spotů a za kamerou Veesh. Kouká se na to moc pěkně. Kdo si vyslouží tvůj hlas? 

Hlasovat můžeš na stránkách Source tady a to do příští neděle.

 

 

Související produkty: subrosa fiend bmx cult crew


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X