BMX WEEKEND JAM 2020 - POZVÁNKANapsal Tomáš Tydlačka | 08.01.2020

Ahoj všichni, chtěl bych Vás srdečně pozvat na čtvrtý ročník BMX Weekend Jamu do Ústí nad Orlicí, tentokrát se vše bude konat už 18.1. Letos bohužel, kvůli obsazenosti haly máme k dispozici pouze sobotu, ale naštěstí na hlavním programu akce se nic nemění.
    

 

 


V sobotu ráno v 9:00 se otevíráme halu a všichni příchozí můžou začít shredit. Od 10:00 do 13:00 bude probíhat registrace do závodu. Ve 12 hodin bude oficiální zahájení akce. Na rozhýbání začneme zlehka nějakou tou zábavou pro všechny příchozí.  Pro velký úspěch to bude opět soutěž o vyběhnutí vertového rádiusu se samolepkou. Samolepka, která bude umístěna nejvýš vyhrává! (mohou se zúčastnit i diváci)

V 13:00 začínáme "závod". Ten se pojede vždy po menších skupinkách (asi 5 riderů) s tím, že nejlepší bude postupovat dál. Systém 2 jízd po 30 vteřinách. Dokud nezůstanou jen ti nejlepší, které po zásluze odměníme! V průběhu závodu, vždy po pár odjetých skupinách (cca každou hodinu) bude následovat jam na jedné z vybraných překážek. Jamu se vždy můžou zúčastnit všichni riders. Po odjetí jamu se bude opět pokračovat v jízdách. (viz. harmonogram)

Z vybraných jamů zmíním například grind jam na "áčku", big air, "mini" transfer nebo netradiční bunny hop.

 


 

 

Hala bude tradičně vybavena přímotopy, takže zimy se bát opravdu nemusíte!! Pro všechny příchozí bude navíc možnost zahřát se například basketem, hrazdou nebo dalšími soutěžemi. Popřípadě to bude jistit bar, kde bude od rána možnost zakoupit si jídlo a pití dle libosti.

Ihned po vyhlášení jdeme všichni na bar a startujeme promítání BMX videí, kde se můžete těšit například na Kink Champagne a další.

Pro všechny co jsou z daleka je tu opět možnost přespání v hale nebo pro méně otrlé doporučujeme sehnat přespání někde poblíž. Odjet večer domů by byla velká chyba haha...

Pro více informací nezapomeň sledovat událost na FB. 

RIDERS ENTRY 100kč
(vstup do haly + drink)
diváci vstup neplatí

 

SPONZOŘI AKCE‎
TBB-BIKE 
WeLivin
Streetlife crew
Parkpilot
Spotten
Pivovar Clock

 

REPORT Z MINULÉHO ROČNÍKU


 

 

 

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X