DENNIS ENARSON - KICKERNapsal TBB-BIKE | 17.05.2021

Dennis Enarson, superhvězda současného bmx světa a dle leckoho aktuálně nejlepší jezdec vůbec. Rodák z kalifornského San Diega totálně zabíjí všechno a všude. Dokáže dát bednu na FISE v parku, zabít jakýkoliv trailsy nebo dirt, nandat neskutečně v bazénu a zároveň se před ním třesou ulice, kde vyndává jeden banger za druhým. Svojí neskutečnou všestranností jakoby navazoval na legendy typu Brian Foster, Taj Mihelich, Joe Rich či Ruben Alcantara, kteří již před více než 20ti lety prošlapávali cestu tomuto pojetí ježdění. Pamatujete na jeho Vans edit? Moc.

Poslední videjko Dennise Enarsona má prostý název Kicker. S malým kickerem objíždí San Diego a s jeho pomocí vytváří různý nový spoty, na kterých jak jinak než neskutečně dává. Myšlenka to není úplně nová, dokonce i v ČR tohle kdysi dělal Fox Skupin, ale v podání Dennise Enarsona padají jak jinak než totální pekla. Ten wall přes plot do 180 na obě strany? To je dost. Posuďte sami.

Související články: devon smillie


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X