FEDERAL DLX - DAN LACEYNapsal Šimon Čechura | 28.08.2015

Dan Lacey strávil společně s Richardem Fornem několik dní v Berlíně, aby natočil promo na svůj předesignovaný rám. Výsledek stojí samozřejmě za to a na těch pár záběrech které ve videu uvidíte, Vám určitě neunikne styl, s jakým si Dan odjíždí cokoliv si usmyslí. Ježdění Dana Laceyho je vcelku jednoduché, pár svých oblíbených triků má extrémně pod palcem, což mu umožňuje je pak dělat na slušných spotech. Dan je asi v nejlepším období a není tak divu, že podílí-li se na nějakém full-lenght videu, obsadí poslední part. Právě tak tomu bylo v DUBBMX Homegrown DVD i Monsterenergy projektu Above Below. Na oba z těchto partů se již můžete podívat i na Youtube a i když už je většina z Vás asi viděla, nudit se nebudete. 

 Předesignovaný rám nese co do geometrie spíše kosmetické úpravy. Výška standoveru se zvýšila z 8,8" na 9", k tomu jsou zde přepracované patky a sedlová objímka. Obě tyto části jsou nyní vyrobeny technologií Investment cast. Na vzhledu rámu přidává třeba symetrické F logo, které je zapojené jako přemostění zadní stavby. Vyražené Federal logo najdete také u patek, nebo na ztužovacím plátu u hlavového složení. Rám je potištěný novou grafikou, kterou dali dohromady právě Dan s Richem během trávení času mimo ježdění. Rám se nabízí klasicky po čtvrtpalci, v délkách 20,5", 20,75" a 21". Zadní stavba je 13,75" slammed, hlavovka zůstává vstřícnější pro nosemanualy s úhlem 75,5° a výška středu zůstala na 11,8". Váha rámu se pohybuje kolem 2,4kg. Nabízí se ve dvou barvách a to Clear Gold a Matt Black. Pro naskladnění tohoto rámu na e-shop si však budete muset ještě chvíli počkat.Aktuálně si Dan užívá cestování po Státech. Po nějaké době strávené v Austinu, si teď užívá pohody jakou najdeš jedině v Tennessee. Koho zajímá jak si Dan žije, nechť se podívá na jeho instagram. 

@dan_lacey

Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X