HONZA NOVÁK - STREET MIX 18 - 16 YEARS OLDNapsal Šimon Čechura | 13.12.2018

Už před víc než týdnem vyšlo nové video Honzy Nováka a bylo ho všude plno. Ne náhodou, protože jde o hodně slušné video ze streetu navíc v koukatelné kvalité. A to tu nevychází denně. Při zjištění, že Honzovi je 16 let, zůstane asi nejedna huba otevřená. A pokud snad video někoho minulo, je na čase to napravit. A jinak si to dej znovu, protože si to zaslouží víc než jen jednou.  


Už víc než jednou jsem se zmiňoval o silné partě z jihozápadu Čech. Honza je právě nejmladším z téhle party a jo, právě proto je tu s dalším kvalitním videem ze streetu. Před týdnem jsme spolu s Honzou shredili na Štvanici a prohodili o videu pár slov. Nevypadal z videa úplně nadšený, ale… dle jeho slov vlastně jen náhodně točil záběry tam, kde zrovna jezdil a teď to sestříhal. Něco je z Barcelony, kde byl na jaře společně s WDGF partou a Jirkou Blábolem. Zbytek pak z naší domoviny a převážně matičky Prahy, kde Honza aktuálně chodí do školy a bydlí. 

Už jednou zmiňovaný víkend uprostřed léta jsem strávil v Praze a byl svědkem možná vůbec nejlepšího triku videa. Nollie 50-50 easy18 (thumbnail videa) na známé out zídce na Vyšehradě. Tohle je podle Honzy jeden z mála případů v tomto videu, kdy si šel pro předem namyšlený trik a zrealizoval ho. Ten den jsme v neskutečném horku dorazili na spot a Honza hned věděl. Chvíli to trvalo, ale výsledkem byl zabitý záběr do videa a hlavně pocit zachycený na fotce níž. “WORTH IT”


 

Související články: video thebikebros street honza novák


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X