SAVING THE ROSE ON-LINE JAM - LOSOVÁNÍ ČTVRT-FINÁLENapsal TBB-BIKE | 09.11.2020


Jak bylo avizováno, v pátek 6.11. byla ukončena online registrace. Velkým a příjemným překvapením je počet přihlášených soutěžících, chceš-li riders. Koncové číslo se vyšplhalo na krásných 53 za co Vám rozhodně patří velký dík a respekt. Pravidla jsou ovšem neúprosná  a do čtvrtfinálového kola může postoupit pouze 8 z Vás. 

V sobotu proběhlo  naprosto férové losování a zde jsou výsledky. Největší štěstí při losování měli a do čtvrtfinále postupují, 
 

Dominik Štefek - Chrast u Chrudimi
Max Kopecký - Praha
Patrik Sýkora - Bystřice nad Pernštejnem
Šimon Peter Cenkov - Banská Bystrica
Tadeáš Linek - Náměšť na Hané
Tomáš Blaho - Stará Turá
Dan Hrstka - Morkovice

Marek Minárik - Trenčín
 

Jako náhradnice, pro případ kdy někdo ze soutěžících neodevzdá do vyhlášeného deadlinu svůj video part byla vylosována Kačka Jalůvková  z Prahy. Dále proběhlo losování do jednotlivých čtvrtfinálových battlů. Ty jsou celkem 4, označené Q1, Q2, Q3, Q4. Z každého battlu vzejde jeden vítěz, který postoupí do semifinále. O tom, kdo to bude rozhodnou Vaše hlasy.

Čtvrtfinálové hlasování spustíme 16.11. na našem blogu a ukončeno bude 20.11.. Jednotlivé battly budou nasazeny zvlášť formou článků. Hlasování proběhne zaškrtnutím a odesláním google formuláře, podobně jako u registrace. Dále pojede SAVING THE ROSE ON-LINE JAM dle stanoveného harmonogramu.

Info pro soutěžící:

- deadline - pro zaslání Vašich soutěžních video partů je stanoven na pátek 13.11.24:00 (v případě nedodání podkladů nastupuje náhradník, více 1 nedodaných podkladů = diskvalifikace a vyhrává soupeř) 

- video part - o co jde? O Vaši kreativitu především .... jde o příběh, kde hrajete hlavní roli se svým BMX. Možná Váš životní příběh, možná příběh z minulého víkendu, možná z letošního léta to je fuk. Musí však splňovat níže uvedená kritéria. Je potřeba taky myslet na to, že pokud postoupíte do dalšího kola, musíte mít i tam co nabídnout. Příprava tedy hraje zásadní roli ... 

* maximální délka videa je 1 min. 
* video neobsahuje nepublikovatelné či jinak citlivé záběry
* měj na paměti, že video budeme nahrávat na náš YT kanál v poměru 16:9
* v případě, že video bude YT kanálem odmítnuto, nebude zařazeno do soutěže = diskvalifikace
* svoje videa nahrajete kamkoli na internet (uloz.to, leteckaposta.cz, uschovna.cz, dropbox, atd.) a odkaz nám pošlete mailem na alex@tbb-bike.cz. K odkazu do zprávy napíšete krátký komentář, kde uvedete svoje jméno, odkud jste, název videa a pokud budete mít chuť, můžete přidat i další informace, které byste chtěli vzkázat do světa a nejsou úplně od věci. Vše se počítá.
* pokud ti není cokoliv jasné, stačí se ozvat ...... 

 

Související články: video subrosa brand saving the rose


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X