WINTER ESCAPE - HRUŠOVANYNapsal Tomáš Carda | 28.04.2017

Tuhle zimu jsme s Martinem Hozou a Šimonem Čechurou často utíkali schovat se před sněhem do krytého bowlu v Hrušovanech. Schválně říkám pouze před sněhem protože přes zimu rozhodně nebylo v bowlu o moc víc tepleji než venku a teplota často klasala pod bod mrazu. Pár koleček v bowlu ale dokáže slušně rozehřát a tak nám ani pořádná kosa nestála v cestě. 

Po první session to vypadalo, že bychom možná měli zůstat spíš u streetu a railů, ale to by byla rozhodně velká škoda a navíc to co na BMX miluju nejvíc je schopnost jezdit univerzálně, která se z BMX v poslední době trošku vytrácí. I proto pro Vás nyní pořádáme soutěž 4 EVERYTHING, do které máte možnost se zapojit. Tak neváhejte.

Každopádně s každou další session to začalo vypadat, že tenhle bowl dostáváme do ruky a tak jsme se rozhodli, že natočíme něco trošku netradičnějšího a dali dohromady bowl edit. Počkali jsme až se trochu oteplí, protože přecijen kameraman to má v mrazu o dost horší než rider a za tři večerní sessions vznikla tahle věc. No troufnem si říct, že tohle tady rozhodně v Čechách dlouho nebylo!

Kamera: Martin Hoza, Tomáš Carda
Střih: Tomáš Carda, tomascarda.com
Support: TBB-BIKE
#thebikebros    |      #tbbbike

Související články: martin hoza tomáš carda


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X