KUBA NAJMAN - NA PRVNÍM MÍSTĚNapsal Šimon Čechura | 26.02.2020

Původně publikováno v THEBIKEBROS Zine


Foto: EM ET

 

Kuba Najman. Tohle jméno si vybavuju už z dob, kdy jsem jako malej kluk sledoval první česká BMX videa. Kuba už v té době vyčníval svým zdravým přístupem a nadšením pro BMX. Na scénu přitom přicházel s dost možná první generací jezdců, která jakoby si uvědomovala, že triky a úspěchy nejsou všechno.

V BMX viděl Kuba vždycky víc než umístění na podiu a na tom se za posledních víc než 15 let jeho ježdění na malým kole nic nezměnilo. Během těch let obletěl kus světa, odjel spoustu nádherných triků a hlavně si pěstoval zdravý rozum. Ve svých jednatřiceti letech je Kuba dost možná na pomyslném vrcholu v BMX, ale jeho touha žít BMX stále roste.

Od dob, kdy jsem k němu jako malý kluk vzhlížel, uplynulo víc než deset let a já se dostal do pozice, v jaký jsem teď. Dávno jsem přitom věděl, že Kuba má co říct a doopravdy miluje BMX. To se mi potvrdilo a s čistým svědomím teď můžu říct, že člověka tak zapáleného, s hromadou zkušeností a se zdravým rozumem byste v českých BMX vodách hledali jen velmi těžko. 


 

 

Řáholec Jam, The Final One
Foto: EM ET

 

1
Související produkty: thebikebros
Související články: moustache crew bmx interview


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X