SAVING THE ROSE ON-LINE JAM - VYHLÁŠENÍNapsal Alex Rovný | 21.12.2020

 

Všechno začalo v březnu 2019, kdy nás navštívil Jirka Blábol aby si odvezl nové kolo. Nechal nám v servisu hromadu šrotu a tehdy mě napadlo, že by s tím šlo ještě něco vytvořit. Samotného mě zajímalo, kolik taková renovace bude stát, kolik bude potřeba času a zda se to vůbec vyplatí. Už na začátku jsem věděl, že kolo někomu věnujeme. Nebylo však jasné komu a jak ... Uteklo několik měsíců a celou přestavbu jsme dokumentovali. Vznikl příběh, který jsem chtěl nějak užitečně zakončit ... a povedlo se. SAVING THE ROSE ON-LINE JAM zaznamenal pozitivní reakce a co víc i velice slušnou podporu Vás všech. Díky moc, byla to i pro mě nová zkušenost. I já jsem se díky tomu naučil něco nového, zejména pracovat s novým tabletem Ipad PRO na kterém jsem vlastně připravil veškeré podklady pro tento Jam. Je to parádní hračka a všem doporučuji! Dalším velkým přínosem je zkušenost v pořádání online jamu. Díky tomu už vím jak na to a do budoucna se dá zadání jakkoliv změnit a udělat plnohodnotný Jam. Díky, díky že Vás to bavilo, díky moc!
 A je tu vyhlášení! Do finálového kola postoupil Tadeáš Linek se svým příběhem FINAL a Max Kopecký se story XAM. Po celý týden bylo hlasování téměř vyrovnané. Tade ovládl Google hlasování ve kterém získal více hlasů naopak Max ovládl hlasy na YT kanále. Jak to tedy dopadlo?  Tadeáš Linek získal 56 Google hlasů a 112 na Youtube, Max získal 48 Google hlasů a 139 na Youtube. Suma sumárum .. 

Hlavní cenu, tedy renovované kolo Jirky Blábola, které jsme pojmenovali Růženka si se součtem 187 hlasů odveze do Prahy Max Kopecký. 

Druhou cenu, parádní Subrosa Street Rail si odveze a druhé místo získává Tadeáš Linek s celkovým počtem 168 hlasů. 


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY:

7. MÍSTO - DAN HRSTKA - EDIT DO ČTVRTFINÁLE
6. MÍSTO - KAČKA JALŮVKOVÁ - NENÍ MALÝCH CÍLŮ
5. MÍSTO - ŠIMON CENKOV - DEDICATION
4. MÍSTO - DOMINIK ŠTEFEK - GOOD TIMES IN UnO
3. MÍSTO - TOMÁŠ BLAHO - BLAZEY 360 OVER REAL G
2. MÍSTO - TADEÁŠ LINEK - FINAL
1. MÍSTO - MAX KOPECKÝ - XAM

Související články: video subrosa brand saving the rose


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X