fts

Napsal Šimon Čechura  |  20.11.2019

Video roku 2019, právě tohle ocenění dostalo video FTS od Federal bikes v rámci udílení cen NoraCup. Ve videu má svou vlastní část taky Michal Šmelko aka Čenda a to si zaslouží obrovský respekt a taky svůj prostor. Ikdyž jsem nerad narušoval Čendovu pohodu, poprosil jsem ho o odpoveď na několik otázek a vy si tak můžete přečíst něco o tom, jak to Čenda má a co provázelo natáčení videa FTS.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  07.11.2019

Je to tady. Pro všechny, ke kterým se ještě video nedostalo. První část videa FTS je on-line, patří Bruno Hoffmannovi a není pochyb, že pořádně zatopil. A jestli si myslíte, že už jste od Bruna viděli všechno, dost možná vás překvapí. Celé video FTS má neskutečně rychlé tempo a pustit si ho víckrát je rozhodně na místě. Pořád je tu možnost získat kopii videa na DVD zdarma, jako bonus k jakékoliv objednávce obsahující produkt Federal v e-shopu TBB-BIKE.

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  07.10.2019

Už se to stalo tradicí, TBB-BIKE House hostí akci se vším všudy v podobě pomyslného ukončení sezóny. Začátek října znamená, že máme objednaný jeden z posledních pěkných víkendů a těšíme se na vás! Kdo tu kdy byl ví, jak to u nás chodí a na co se asi může těšit. Kdo ne, měl by to rozhodně napravit! Už tuto sobotu 12. října. 

Komentářů:
Napsal Pepa Horáček  |  13.09.2019

Když Federal v posledním Lost It videu oznámil datum premiéry FTS v Londýně, tak mi hned prolítlo hlavou - snad budu mít s kým jet. :-D Ten den přišel Šimon z práce a viděl to podobně. :-D Netrvalo dlouho a byli jsme domluvení, že teda letíme, okay.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  12.09.2019

Každý to známe, mít něco novýho na kole většinou znamená, že se jezdí zase o kus líp. Někdy je to třeba jen v hlavě, ale někdy je to realita. Po delší době mám pocit, že mám kolo na kterým se mi jezdí fakt dobře, tak se o to s váma s radostí podělím. Fotky vznikly den po premieře videa FTS v TBB-BIKE, kdy jsem ráno kolo našel celý politý pivkem, hehe. Za fotky díky Filipovi!!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  04.09.2019

Před pár týdny jsme u nás v TBB-BIKE hostili premieru ještě žhavého videa z produkce Federal bikes s názvem FTS. Už snad víte, že akce u nás se neobejde bez pořádné dávky ježdění, pivek a zábavy. Přesně v tomhle duchu se akce nesla i tentokrát a byli jsme poctění návštěvou James Cunninghama a Michala Šmelka! Díky všem kdo jste dorazili! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  27.08.2019

Jak všichni víte, TBB-BIKE House hostil premieru Federal FTS videa a kdo byl na místě ví, že se nejen jezdilo a promítalo, ale taky bylo hodně veselo. V průběhu dne jsem zkoušel cvakat nějaký ty fotky, pár jich snad i vyšlo a tak si říkám co s tím. Často mě mrzí, když fotky nedostanou svůj prostor a jediný co se jim dostane je double-tap a swipe. Přináším první výstřel do rubriky "printed on screen".

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  05.08.2019

Ještě jsi video neviděl? Už jo? Vlastně na tom vůbec nesejde! Sobota 10/8/2019 - Mejdlo vol. 3 - TBB-BIKE HOUSE - Federal FTS Premiere - Backyard Jammin', BBQ, Beers se speciálními hosty a aktéry videa - Michal Šmelko a James Cunningham budou na místě!!! Přijeďte za námi užít si sobotu zakončenou českou premierou ještě horkého videa z dílny Federal bikes a Rich Forne. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  26.07.2019

Už jsem to tu párkrát zmiňoval, Federal bikes přichází s full-lenght videem. Asi nejvíc je fakt, že vlastní part ve videu má i Michal Šmelko a to po boku jmen Bruno Hoffmann, Anthony Perrin, Ryan Eles, James Cunningham, Joe Jarvis a Dan Lacey. Teď je tu moment, kdy se FTS video dostane mezi vás a to fakt jooo, zdarma k objednávkám. Federal FTS video na DVD nosiči od teď ke každé objednávce obsahující zboží Federal. Stačí si ho jednoduše přidat v sekci bonusů.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  25.06.2019

Parta Federal bikes připravuje video poctivého formátu. To se ví a víš to i ty. Tahle skutečnost si žádá pozornost a o to větší, když je od samého začátku součástí projektu i Michal Šmelko. Nechci s ničím srovnávat, ale nikdo z našich končin to ještě nedotáhl sem. Mít vlastní part v projektu takových rozměrů. Ve videu mají vlastní část Dan Lacey, Bruno Hoffmann, Michal Šmelko, Ryan Eles, Joe Jarvis, James Cunningham a Anthony Perrin. Za produkcí videa nestojí nikdo jiný než Richard Forne a ke zjištění, že tohle bude velký, na to stačí prvních několik vteřin právě zvěřejněného traileru.

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X