fts

Napsal Pepa Horáček  |  13.09.2019

Když Federal v posledním Lost It videu oznámil datum premiéry FTS v Londýně, tak mi hned prolítlo hlavou - snad budu mít s kým jet. :-D Ten den přišel Šimon z práce a viděl to podobně. :-D Netrvalo dlouho a byli jsme domluvení, že teda letíme, okay.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  12.09.2019

Každý to známe, mít něco novýho na kole většinou znamená, že se jezdí zase o kus líp. Někdy je to třeba jen v hlavě, ale někdy je to realita. Po delší době mám pocit, že mám kolo na kterým se mi jezdí fakt dobře, tak se o to s váma s radostí podělím. Fotky vznikly den po premieře videa FTS v TBB-BIKE, kdy jsem ráno kolo našel celý politý pivkem, hehe. Za fotky díky Filipovi!!

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  04.09.2019

Před pár týdny jsme u nás v TBB-BIKE hostili premieru ještě žhavého videa z produkce Federal bikes s názvem FTS. Už snad víte, že akce u nás se neobejde bez pořádné dávky ježdění, pivek a zábavy. Přesně v tomhle duchu se akce nesla i tentokrát a byli jsme poctění návštěvou James Cunninghama a Michala Šmelka! Díky všem kdo jste dorazili! 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  27.08.2019

Jak všichni víte, TBB-BIKE House hostil premieru Federal FTS videa a kdo byl na místě ví, že se nejen jezdilo a promítalo, ale taky bylo hodně veselo. V průběhu dne jsem zkoušel cvakat nějaký ty fotky, pár jich snad i vyšlo a tak si říkám co s tím. Často mě mrzí, když fotky nedostanou svůj prostor a jediný co se jim dostane je double-tap a swipe. Přináším první výstřel do rubriky "printed on screen".

Komentářů:
Napsal TBB-BIKE  |  05.08.2019

Ještě jsi video neviděl? Už jo? Vlastně na tom vůbec nesejde! Sobota 10/8/2019 - Mejdlo vol. 3 - TBB-BIKE HOUSE - Federal FTS Premiere - Backyard Jammin', BBQ, Beers se speciálními hosty a aktéry videa - Michal Šmelko a James Cunningham budou na místě!!! Přijeďte za námi užít si sobotu zakončenou českou premierou ještě horkého videa z dílny Federal bikes a Rich Forne. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  26.07.2019

Už jsem to tu párkrát zmiňoval, Federal bikes přichází s full-lenght videem. Asi nejvíc je fakt, že vlastní part ve videu má i Michal Šmelko a to po boku jmen Bruno Hoffmann, Anthony Perrin, Ryan Eles, James Cunningham, Joe Jarvis a Dan Lacey. Teď je tu moment, kdy se FTS video dostane mezi vás a to fakt jooo, zdarma k objednávkám. Federal FTS video na DVD nosiči od teď ke každé objednávce obsahující zboží Federal. Stačí si ho jednoduše přidat v sekci bonusů.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  25.06.2019

Parta Federal bikes připravuje video poctivého formátu. To se ví a víš to i ty. Tahle skutečnost si žádá pozornost a o to větší, když je od samého začátku součástí projektu i Michal Šmelko. Nechci s ničím srovnávat, ale nikdo z našich končin to ještě nedotáhl sem. Mít vlastní part v projektu takových rozměrů. Ve videu mají vlastní část Dan Lacey, Bruno Hoffmann, Michal Šmelko, Ryan Eles, Joe Jarvis, James Cunningham a Anthony Perrin. Za produkcí videa nestojí nikdo jiný než Richard Forne a ke zjištění, že tohle bude velký, na to stačí prvních několik vteřin právě zvěřejněného traileru.

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  27.03.2019

Že Federal parta pracuje na full-lenght videu, to už dávno víme. Že se samotný proces blíží ke svému konci, to už bylo prozrazeno také. Šestý díl LOST IT je z natáčení v Londýně, kde byla partička v létě minulého roku a co je nejvíc, byl tu i Čenda, nebo chcete-li Michal Šmelko. Jak už je u této série zvykem, video je nabité záběry z pozadí natáčení a krom všeho přiblíží, že Anglie a zvlášť Londýn umí být ve svých zákoutích tak trochu jiná planeta. Asi miluju Federal bikes a videa od Richarda. :-D Díky...

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  08.08.2018

A je to tu zase!! Další díl LOST IT, třetí v řadě. Federal parta připravuje full-lenght video s názvem FTS a v průběhu zveřejňuje videa poskytující náhled za oponu. Co je v pozadí natáčení jednotlivých triků, co se děje když se nejezdí a další. Díky úžasným záběrům i postprodukci Richarda Forneho mají videa hodně neotřelou podobu a rozhodně nezapadají mezi ostatní. Mě tohle baví fakt moc. A objeví se tu taky Čenda!! Král. 

Komentářů:
Napsal Šimon Čechura  |  06.06.2018

Je to pár týdnů zpět, co jsem jel spolu s Pepou Horáčkem za Michalem Šmelkem. Čenda žije ve vesnici Nasobůrky na Hané, kde spolu s felákem jak jinak než z BMX komunity Lukášem Šrůmou, dokončují rozestavěný dům. Považuju se spíš za městskýho člověka, ale pohoda na vesnici mě tak pohltila, že se mi zpět do Brna vůbec nechtělo. A jak že si Čenda žije?

Komentářů:
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X