VYKUK - ZE 100 NA 0Napsal Šimon Čechura | 11.03.2020

Původně publikováno v THEBIKEBROS zine.

Pavel Odehnal, mnohem známější pod přezdívkou Vykuk, je street rider, který se nesmazatelně zapsal do povědomí české Freestyle BMX scény pro svůj osobitý styl a kuráž. Byl to právě Vykuk, kdo přinesl do naší země množství do té doby nevídaných technických triků, stejně jako nejednou dokázal, že má „balls“, když přijde na ježdění velkých spotů. Měl navíc to něco, čeho si obvykle vážím na BMX riderech nejvíc. Vykuk byl vždycky svůj a snadno zapamatovatelný nejen pro své ježdění, ale taky image. 

Přijít na scénu s odlišným ježděním a stylem, to není náhoda. Je to schopnost kreativní osobnosti se odlišit. A s tím Vykuk nikdy problém neměl. Mysl kreativního člověka se mimo to vyznačuje taky tím, že se vyžívá ve zmatku. V řádu totiž není nic, co by shledávala zajímavým. Někteří možná tušíte, že být majitelem takové duše nemusí být vždycky zadarmo. Tady je Vykukův příběh.

 

1
Související produkty: thebikebros
Související články: vykuk interview


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X